Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

Nowy teledysk Warszafskiego Deszczu

Prezentujemy pierwszy klip promujący najnowszy album formacji Warszafski Deszcz zatytułowany 'PraWFDepowiedziafszy', którego premiera już 16 czerwca 2011 roku. Teledysk powstał do singlowego utworu 'Gdzie tamte dziewczyny?', za realizację klipu odpowiedzialna jest ekipa Letemknow, video można zobaczyć pod adresem:  http://www.youtube.com/watch?v=wSFPLDKEOGU. (Poniżej wpisu dołączone wideo)Jednocześnie wytwórnia Wielkie Joł zaprasza do udziału w Grze Miejskiej WFD.
Już 4 czerwca będzie można pomóc Tede i Numerowi w publikacji drugiego singla promującego nadchodzącą płytę 'PraWFDepowiedziafszy' oraz otrzymać w prezencie unikatowy egzemplarz singla na płycie CD.

Celem Gry Miejskiej WFD jest opublikowanie drugiego utworu promującego najnowszą płytę legendarnej formacji Warszafski Deszcz. Uczestnicy gry wyłonieni w etapie internetowym, w 5-10 osobowych zespołach otrzymują na początku gry informacje dotyczące ogólnych zasad gry i pierwszą wskazówkę w postaci adresu startowego etapu ulicznego. Tam otrzymują zadanie do wykonania, a po jego wypełnieniu otrzymują kolejną wskazówkę. Po zaliczeniu 5 punktów kontrolnych grupy docierają do wspólnego celu i tam dochodzi do rozstrzygnięcia gry.

Co to są Gry Miejskie?
Gry Miejskie to nowy rodzaj rozrywki, łączący w sobie elementy gier komputerowych, gier typu RPG oraz happeningów ulicznych. Gra Miejska WFD składa się z dwóch części: etapu zgłoszeń internetowych i etapu ulicznego.
 
Co to jest etap internetowy?
Gra Miejska WFD rozpoczyna się etapem internetowym stanowiącym wprowadzenie uczestników w klimat zbliżającej się Gry. Podczas tej części rozgrywki drużyny zapoznają się z fabułą gry oraz jej zasadami. W efekcie przebycia etapu sieciowego zespoły otrzymują informacje o miejscu rozpoczęcia etapu ulicznego.

Co to jest etap uliczny?
Etap uliczny to kilkugodzinna zabawa, której elementami są punkty kontrolne, a także wybrane postacie, które w tym czasie można spotkać w ustalonych miejscach. Drużyny rozpoczynają Grę w miejscu podanym przez organizatorów, otrzymując Karty Gry, potrzebne materiały oraz pierwsze wskazówki.

Kto może grać?
Do zabawy zapraszamy wszystkich fanów formacji Warszafski Deszcz. Ludzi w każdym wieku. Przyjaciół, rodziny, ekipy klasowe, studenckie itp. Gra Miejska jest wspaniałym pomysłem na kreatywne spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę w świetnym towarzystwie.
 
Jak wziąć udział?
Wystarczy w terminie od 21 do 27 maja zarejestrować się na oficjalnym forum Armii WFD dostępnym pod adresem WWW.WARSZAFSKIDESZCZ.PL i tam odnaleźć temat dotyczący zgłoszeń do Gry Miejskiej. Następnie należy postępować według podanych tam wskazówek.

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, ale gra jest warta Deszczu, a Deszcz jest warty gry...
Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007