Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

Intensywne warsztaty tańca współczesnego

Zapraszamy na letnie intensywne warsztaty tańca współczesnego, które w dniach 29 sierpnia - 10 września poprowadzi Eryk Makohon.

... a po wakacjach ROZBUDOWUJEMY Pracownię!

Warsztaty odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00 – 20.00 w salach Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie (szczegółowe informacje dotyczące sal podane będą w późniejszym terminie)

Koszt pojedynczych zajęć to 20 zł.
Prosimy o przesyłanie wstępnych zgłoszeń na warsztaty na adres mejlowy: krakowskiteatrtanca@o2.pl
Liczba miejsc ograniczona!

UWAGA!
Zajęcia odbywać się będą na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym!

… a po wakacjach rozbudowujemy Pracownię!

W sezonie 2011/2012 utworzona zostanie dodatkowa grupa Pracowni METAfizycznej, która pracować będzie na poziomie średniozaawansowanym. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy w godzinach 17.30 – 19.00, poprowadzą je Eryk Makohon oraz tancerze Krakowskiego Teatru Tańca.
Druga grupa Pracowni pracować będzie na poziomie zaawansowanym, w poniedziałki i środy w godzinach 19.00 – 20.45, zajęcia prowadzić będzie Eryk Makohon, wezmą w nich udział także tancerze Krakowskiego Teatru Tańca.

Tancerze Pracowni METAfizycznej szkolić będą technikę tańca współczesnego oraz ekspresję sceniczną, z wykorzystaniem metod teatralnych E. Barby, K. Stanisławskiego, J. Grotowskiego oraz W. Meyerholda.

Koszt pojedynczych zajęć – 18 zł

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Pracownią METAfizyczną już teraz zapraszamy na letnie intensywne warsztaty tańca współczesnego (informacje powyżej), które przygotują do pracy w sezonie.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007