https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Warsztaty tańca

TYGODNIOWE WARSZTATY TANECZNE


15.07.2008


STUDIO TAŃCA STEPS 4 SALSA ZAPRASZA NA TYGODNIOWE WARSZTATY TANECZNE:
21-25 lipca - warsztaty Tańca Brzucha z Jasmin Mazloum
26-27 lipca - warsztaty Tańca Indonezyjskiego z Dennissee Peralta López
28 lipca - 1 sierpnia - intensywne warsztaty z sexy salsy z Katarzyną Bykowską

Jasmin Mazloum (Syria) jest wybitną tancerką i choreografem tańca arabskiego. Jako pierwsza wprowadziła w Polsce zajęcia z akcesoriami. Bierze udział w przygotowywaniu wielu projektów artystycznych oraz angażuje się w działalność charytatywną.  Jasmin Mazloum jest pierwszym w historii sędzią Polskiego Towarzystwa Tanecznego Okręgu Free Style w
kategorii belly dance działającego w ramach IDO (International Dance
Organization).

Program: na warsztatach zostaną zaprezentowane podstawy tańca brzucha oraz choreografia popu arabskiego, który jest bardzo żywiołowym, radosnym i dynamicznym tańcem. Można go zobaczyć w klubach Egiptu i Tunezji, a po warsztatach nawet przyłączyć się do zabawy. Na zajęcia zapraszamy wyłącznie Panie.

Mamy, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, a nie mają z kim zostawić dziecka zapraszamy razem ze swoimi pociechami. W trakcie zajęć będą miały zapewnioną opiekę w naszym "Pokoju Zabaw" (bezpłatnie).

Termin: 21 - 25 lipca w godz. 17.30 - 19.00 /poniedziałek-piątek/
Cennik: 150 zł/os. za 5 dni. Koszt dla obecnych kursantek studia - 140
zł/os. Gwarancją miejsca na warsztatach jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w
kwocie 50 zł do dnia 18 lipca w siedzibie studia.
Zapisy i szczegółowe informacje:
 tel. 0 691 484 034 /recepcja/, e-mail:biuro@steps4salsa.pl.
Miejsce: STUDIO TAŃCA STEPS 4 SALSA ul. Sienkiewicza 4 lok. 2, Warszawa (I
piętro)

W dniach 26-27 lipca 2008 serdecznie zapraszamy na niezwykłe spotkanie z Tańcem Indonezyjskim. W tych dniach będą Państwo mieli okazję poznać jedną z wielu odmian tego tańca: PENDET. Warsztaty poprowadzi: Dennissee Peralta López
Taniec indonezyjski jest jedną z najważniejszych sztuk w południowo-wschodniej Azji. Stanowi ekspresyjną manifestację jedności symbolu, ruchu, przestrzeni i czasu. Swą egzotykę zawdzięcza dzięki rozmaitym wpływom sztuk indyjskiej, arabskiej czy malajskiej. Tańce z wysp Sumatry, Jawy czy Bali są istotnymi elementami życia społecznego  nieodłącznie związane ze zwyczajami, rytuałami, religią i mistycyzmem każdego ich regionu. Zróżnicowany sposób myślenia, odczuwania i rozumienia świata w widoczny sposób ujawnia się głównie w tańcu. Tańce indonezyjskie traktowane są jako narzędzie pomocne w rozwoju cech osobistych. Jedną z wielu korzyści poznawania piękna tańca indonezyjskiego jest  poruszanie się z gracją w życiu codziennym i uszlachetnianie życiowych postaw. Dzięki rozwojowi gracji, wewnętrznej kontroli oraz koordynacji i podążania za rytmem, osiąga się umiejętności dostosowania się do różnych sytuacji. Pendet jest tradycyjnym, balijskim tańcem świątynnym, tańczonym na powitanie hinduskich bogów. Tańczące kobiety w trakcie spektaklu składają ofiary z kwiatów. Dziś Pendet jest tańczony również na powitanie honorowych gości. Może on być wykonywany  nawet przez setki tancerek jednocześnie. W programie balijskich wydarzeń artystycznych jest zawsze pierwszym i najważniejszym tańcem.

Na zajęcia zapraszamy wyłącznie Panie. Mamy, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, a nie mają z kim zostawić dziecka zapraszamy razem ze swoimi pociechami. W trakcie zajęć będą miały zapewnioną opiekę w naszym "Pokoju Zabaw" (bezpłatnie).
Termin: 26 - 27 lipca w godz. 16.00 - 18.00 /sobota i niedziela/.
Cennik: 70 zł/os. za 2 dni. Koszt dla obecnych kursantek studia - 60 zł/os. Gwarancją miejsca na warsztatach jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w kwocie 30 zł do dnia 24 lipca w siedzibie studia.


W dniach 28 lipca - 1 sierpnia zapraszamy na intensywne warsztaty z sexy salsy.
Na swoje autorskie zajęcia zaprasza Kasia Bykowska.

Sexy Salsa

Jak sama nazwa wskazuje, to salsa w jeszcze bardziej zmysłowej odsłonie. Sexowne, wyjątkowo kobiece choreografie, ruchy i pozy. Na zajęciach zobaczycie również, że te "kocie ruchy" można wykorzystać na każdej imprezie, niekoniecznie salsowej.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie Panie, niezależnie od poziomu zaawansowania. Są to zajęcia również dla Pań, które nie miały wcześniej do czynienia z tańcem. Mamy nadzieję, że te wyjątkowo zmysłowe, kobiece zajęcia pomogą Wam poznać lepiej własne ciało, zaakceptować siebie i niesamowicie się zrelaksować.
Mamy, które chciałyby wziąć udział w warsztatach, a nie mają z kim zostawić dziecka zapraszamy razem ze swoimi pociechami. W trakcie zajęć będą miały zapewnioną opiekę w naszym "Pokoju Zabaw" (bezpłatnie).

Termin: 28 lipca - 1 sierpnia, godz. 17.30 - 19.00 /poniedziałek-piątek/.
Cennik: 150 zł/os. za 5 dni. Koszt dla obecnych kursantek studia - 140
zł/os. Gwarancją miejsca na warsztatach jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w
kwocie 50 zł do 25 lipca w siedzibie studia.
Zapisy i szczegółowe informacje:
 tel. 0 691 484 034 /recepcja/, e-mail:biuro@steps4salsa.pl.

Miejsce:
STUDIO TAŃCA STEPS 4 SALSA
ul. Sienkiewicza 4 lok. 2,  Warszawa (I piętro)
www.steps4salsa.pl


Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007