https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Latin Mirage, warsztaty semby z Avelino Chantre

 

wtorek, 6 kwietnia
Latin Mirage w Pałacu Kultury

Club Mirage, Warszawa, Pl. Defilad 1, od strony ul. E. Plater

LATIN MIRAGE to cykliczne imprezy w rytmach latino organizowane przez Club Mirage w Warszawie, na które zapraszani są wybitni tancerze z całego świata. Salsa, cha cha cha, bachata, kizomba, zouk, lambazouk, afro królują tego wieczoru na parkiecie. Każdą imprezę rozpoczynają bezpłatne warsztaty z wybranej techniki tanecznej prowadzone przez zaproszonych gości. W dalszej części przewidziany jest także pokaz taneczny w wykonaniu artystów. Dodatkowo wspaniałe wnętrze klubu i doskonała oprawa muzyczna zapewniają niezapomniane wrażenia.
 
tego dnia gośćmi imprezy będą: Frank SANTOS i Alina MOSKVINA z Londynu
poprowadzą dla nas warsztaty z bachaty.
 
Start od 21:00, z zaproszeniami wstęp GRATIS!!!

Szczegóły:
http://www.clubmirage.pl/
 
 
 
sobota, 10 kwietnia
warsztaty z KIZOMBY i SEMBY z Avelino Chantre i Joaną Machado

Fitness Klub Gymnasion - Reduta, Warszawa, Al.Jerozolimskie 148
 
Pierwszy raz w Polsce - Avelino Chantre i Joana Machado, czyli Ultimate Kizomba - jedni z najlepszych na świecie tancerzy semby i kizomby poprowadzą warsztaty w Warszawie już w następny weekend!

sobota, 10 kwietnia, godz. 16:00 - 18:00 - SEMBA (poziom pow. średniego)
niedziela, 11 kwietnia, godz. 16:00 - 17:30 - KIZOMBA (poziom średni)


Avelino Chantre to znane nazwisko w świecie tańca, tak w Portugalii, jak i w innych krajach europejskich, Brazylii i USA. Pochodzi z Wysp Zielonego Przylądka. Specjalizuje się w tradycyjnych tańcach swojego kraju, m.in.: funana, cola, coladera, mazurca, oraz w innych tańcach afrykańskich jak kizomba i semba. Chantre jest także muzykiem, aktorem i współtwórcą różnych choreografii i spektakli. Od 1994 r. uczestniczył w wielu projektach w Portugalii, współpracując ze znanymi twórcami z zakresu tańca i muzyki. Jego ostatni projekt - Ultimate Kizomba - powstał we współpracy z aktualną partnerką Joaną Machado. Obierając za punkt wyjścia sembę i inne tradycyjne kroki stworzyli całkowicie nowy, bardziej elegancki i niepowtarzalny styl tańca.

A tak tańczą Avelino i Joana: http://www.youtube.com/watch?v=VfE8wloUWcA

Zapisy: ola@on2.com.pl ; (+48) 502 522 063
Szczegóły:
http://www.montunoaye.pl

 

sobota, 17 kwietnia
HO’OPONOPONO czyli aktywne przywracanie naturalnego ładu

Warsztaty na bazie Huny prowadzone przez Danielę Czarską, tym razem ukierunkowane na uniwersalne prawa sukcesu. Przeznaczony dla osób zainteresowanych wysokim poziomem rozwoju i osobistym wpływem na pozytywne zmiany wokół. Szczególnie zapraszamy ludzi sztuki działających dotąd w zakresach niszowych!

Aktywne HO'O to wprowadzanie/ładu, PONO oznacza prawy, prawidłowy i naturalny, natomiast powtórzenie PONOPONO oznacza wzmocnienie znaczenia. HO'OPONOPONO to aktywne wprowadzanie najwyższego naturalnego ładu. To technika uzdrawiania wszystkiego: metoda dla zdrowia, relacji, statusu, pozycji i zdarzeń.

szczegóły: http://www.huna.pl
 
 
 
Zapraszamy!!!
Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007