https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Czas na refleksyjną odsłonę Kina Nocnego. Bardzo osobisty numer Piha...

Za warstwę muzyczną odpowiada RX, obraz jest autorstwa Edwarda Grygiańca (Insane Film).Teledysk powstał dzięki pomocy marki odzieżowej SSG oraz sklepu UrbanCity
www.urbancity.pl

Video obejrzeć można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=W60kIXq4niY.
Album dostępny jest w przedsprzedaży m.in. na: http://www.urbancity.pl/pozostale,pih_-_kino_nocne,166-k-47596-p.

Pih na FB https://www.facebook.com/pihszou
Pih na Instagramie http://instagram.com/pihszou#

Album: Kino Nocne;
Title: Sanktuarium;
Artist: Pih;
Producer: RX;
Lyrics: Pih;
Mix i mastering: Puzzel;
Projekt graficzny: Daro;
Label: Pihszou

Limitowany preorder KINA NOCNEGO! Do każdej płyty zamówionej na www.districtarea.pl oraz www.urbancity.pl dołączony zostanie plakat oraz vlepki. Liczy się oczywiście kolejność zamówienia, każda z 3500 płyt przeznaczonych na preorder zostanie własnoręcznie podpisana przez Piha oraz będzie posiadała swój unikatowy numer.

Premiera najnowszej płyty Piha „Kino Nocne” już 25 listopada!

Nowy album to również nowe otwarcie na rynku wydawniczym ‚Kino Nocne’ ukaże się bowiem nakładem PIHSZOU REC. Po ‚Kwiatach Zła’ i trylogii ‚DR’ wydanych w Step Rec., artysta postanowił uniezależnić się od opolskiej wytwórni.

Znaczący jest już sam tytuł nowego krążka, który jednoznacznie wskazuje kierunek inspiracji. Na płycie znajdzie się 15 premierowych kompozycji, które zabiorą słuchaczy na nocny seans z Pihem.
Fani, którzy cenią artystę za precyzję spostrzeżeń i celność komentarzy, często mocno kontrowersyjnych, nie zawiodą się i tym razem. Jak mówi sam Pih, ‚płyta odkrywa przed słuchaczem mój wewnętrzny świat. Jest mocnym wyrazem i wynikiem poszukiwań.’

Na płycie, swoimi gościnnymi zwrotkami, artystę wspierają  m. in. Peja, Pezet, Chada, Joka, Buka. To jednak nie całe grono... Artysta nie zdradza wszystkich szczegółów, zapowiadając niespodziankę dla słuchaczy!
Za warstwę muzyczną ‚Kina Nocnego’ odpowiedzialna jest czołówka polskich prodcentów: Marcin Pawbeats Pawłowski, Matheo, BobAir, David Gutjar, NNFOF, Dj Creon, RX, Teka, Czarny Hi-Fi oraz uRban.
Autorami oprawy graficznej płyty są Łukasz Gurugomez Kosy, Winicjusz Bartków, Adam Fedorowicz oraz Dariusz DARODAR Jabłoński.
Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007