https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

PLACE FOR DANCE – magazyn dla fanów tańca od września w sprzedaży
We wrześniu ukaże się pierwszy numer lifestylowego dwumiesięcznika o tematyce tanecznej: „PLACE FOR DANCE”. Redaktorem naczelnym magazynu jest znany choreograf i tancerz – Maciej Zakliczyński. Tytuł będzie dostępny w sieci salonów prasowych, wybranych szkołach tańca oraz prenumeracie. Wśród współpracowników magazynu znajdują się m.in. Michał Piróg, Filip Łobodziński i Monika Jaruzelska, a w skład rady programowej wchodzą najwybitniejsi znawcy tańca. Okładkę i pierwszą sesję taneczną przygotował Robert Wolański. W sesji wzięli udział uczestnicy „Tańca z Gwiazdami”: Łukasz Czarnecki (zwycięzca 6. edycji „TzG”) i Francys Barraza Sudnicka (laureatka konkursu Miss Wenezueli).
W Polsce ponad 3 mln osób miesięcznie wpisuje w wyszukiwarce internetowej słowa „taniec” lub „nauka tańca”. W ciągu ostatniego roku ponad milion Polaków zadeklarowało chęć rozpoczęcia nauki tańca, a do szkół uczęszcza już ponad 400 tysięcy osób. To rosnąca popularność tańca skłoniła Annę Garwolińską (wydawcę) i Macieja Zakliczyńskiego do stworzenia magazynu o tematyce tanecznej: „PLACE FOR DANCE”. Według założeń programowych, magazyn będzie zawierał między innymi wywiady z tancerzami, choreografami i reżyserami widowisk tanecznych z całego świata, sylwetki ludzi, dla których taniec jest stylem życia, taneczne historie zarówno mistrzów tańca, jak i początkujących. W „PLACE FOR DANCE” znajdą się także reportaże z tanecznych wydarzeń oraz praktyczne porady instruktorów i pedagogów tańca.

Maciej Zakliczyński, redaktor naczelny: - „PLACE FOR DANCE” będzie dla Czytelników przewodnikiem, poradnikiem i lekturą obowiązkową. Działy magazynu zostały nazwane ze względu na miejsca, gdzie można tańczyć. Dział TEATR zawierał będzie informacje o najważniejszych premierach i spektaklach tanecznych w Polsce. PARKIET – to świat tańca towarzyskiego, turnieje, mistrzostwa, reportaże i relacje. ULICA – tam znajdą się takie style jak hip - hop, street dance, new style oraz alternatywna sztuka uliczna. Będzie również dział FOLK – zawierający informacje o etnografii tańca, jego kulturze i tradycji.

- Ponadto w magazynie znajdą się porady - jak się ubrać na trening, na co zwrócić uwagę idąc na pierwszą lekcję tańca, jak poradzić sobie z kontuzjami i bólami mięśni. Podpowiemy, gdzie wyjechać na wakacje nie rozstając się ze swoim hobby i jak wybrać najlepszą szkołę tańca. „PLACE FOR DANCE” to pismo w którym każdy miłośnik tańca, ruchu i ekspresji znajdzie coś dla siebie - dodaje Anna Garwolińska – wydawca.

Tematyka magazynu obejmuje również szeroko pojęty life-style związany z tańcem: urodę, zdrowie, Welness-SPA, modę, dodatki biżuteryjne (np. zegarki), fitness, sport, podróże, motoryzację, finanse, ubezpieczenia, komunikację, rozrywkę czy muzykę. Do tych branż kierowana będzie oferta reklamowa. "Place for Dance" adresowany jest do zainteresowanych tańcem kobiet i mężczyzn w wieku 25+, mieszkańców miast, z wykształceniem średnim i wyższym, traktujących taniec jako nieodzowny element życia, rodzaj aktywności fizycznej czy też formę spędzenia wolnego czasu.


Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007