https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Famson prezentuje nowy teledysk

Na kanale UrbanRecTv pojawił się dzisiaj nowy teledysk Famsona, zrealizowany do utworu FAM. Za muzykę odpowiedzialny jest Ⅎ.∅.R.X.S.⊥, a skrecze dograł Dj Demen.Video, zrealizowane przez Artura Wypycha (Scaryberry), powstało w gorące tegoroczne lato.

Klip można obejrzeć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=DuICF2SEcaA.
 
Famson - rocznik 1990. Raper i producent z Kalisza działający na lokalnej scenie od 13 lat. Członek Seidue.62 oraz Demarhe. Na swoim koncie ma 4 płyty, w tym jedną "KTO TO?! LP 2011", która spotkała się z dobrym przyjęciem ze względu na charakterystyczny styl i brzmienie. Ostatnie lata owocowały w liczne koncerty w Kaliszu i całym kraju. W lipcu był jednym z organizatorów i mistrzów ceremonii na HHFK (HIP HOP FESTIWAL KALISZ).Współpracował z takimi artystami jak Ceka, Denv, Drumlinaz, Amar, Ⅎ.∅.R.X.S.⊥, Gedz, Tusz na Rękach, Szatt, Nowok (Nocne Nagrania), Me? How?, O.S.T.R., Kot Karter, Krzysztof Siewruk (Smokestack), Eazy Dyonizy, Czarny (Beat Squad), Nelux, Eazy Dyonizy i wieloma innymi...

Sam o sobie mówi: "W muzyce, w nawijce, na koncertach stawiam na świeżość. Studyjny fach kocham tak samo mocno jak granie koncertów. Nic nie daje mi takiej radości i mocy jak muzyka. Jest ona moją życiową pasją gdzie przede wszystkim liczy się zajawa. Bez tego - dziękuje, dobranoc. Jest to główny czynnik determinujący moje działania. Prowadze życie dwudziestoczteroletniego Bartosza, starając się ogarniać je na swój sposób wśród pracy, setki ziomków oraz bębnów z bassem. Inspiruje mnie płeć piękna i miasto. Jaram się grubymi bitami począwszy od żywych instrumentów, skończywszy na brudnych trapach. Lubie różnorodność. Będzie można ją usłyszeć na mojej drugiej solowej płycie wyprodukowanej w większości przez Drumlinaz, która ukaże się w 2015 roku."

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007