https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Spinache - Start trasy i nowe video.

Spinache rozpoczyna trasę koncertową, na której wykonywać będzie materiał z ostatniego solowego albumu. Świetnie przyjęta płyta "Spinache", wielokrotnie doceniana przy okazji muzycznych podsumowań zeszłego roku, to w pełni autorski materiał artysty. Album promowany był singlami "Podpalamy noc", "Piję życie do dna", "Ma tak być", "Cykl" i "Ty tak jak ja".Wspólnie ze Spinache na scenie wystąpi znakomity kontrabasista Stan Michalak, Dj Tort oraz Spisek Jednego. Stan Michalak jest stypendystą Alban Berg Fundation w Wiedniu. Muzyk od lat związany jest z artystyczą sceną Berlina. Nagrywał z H.J.Roedeliusem, pionierem współczesnej muzyki elektronicznej . Współpracował przez wiele lat z amerykańską gwiazdą Earthą Kitt.
Dj Tort - DJ i producent. Jedna trzecia zespołu Rasmentalism, współpracował m.in. z Tetrisem i Pelsonem. Spisek Jednego - DJ i producent - Night Marks Electric Trio, Electro-Acoustic Beat Sessions, współpracuje z Pauliną i Natalią Przybysz w ramach projektu Archeo.

Oprócz trasy, Spinache wspólnie z UrbanRec zapowiadają premierę nowego wideo. Premiera klipu odbędzie się w ostatni poniedziałek marca na kanale wytwórni. Teaser teledysku można zobaczyć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=PrFoaGb5DGg.

Poniżej najbliższe daty koncertów.
19.03.15 - Olsztyn - Nowy Andergrant - goo.gl/iFy843
20.03.15 - Wydminy - Pub ART KINO - http://goo.gl/PD6Ukb
21.03.15 - Białystok - Herkulesy - http://goo.gl/0cVq15
29.03.15 - Łódź - Radio Łódź - http://goo.gl/m4ZW4T
10.04.15 - Wrocław - Neon Side - http://goo.gl/OlXOXf

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007