https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Kolejny numer i start preorderu nowej płyty B.R.O

Już 12 maja, nakładem wytwórni UrbanRec, ukaże się drugi legalny album B.R.O ‚Next Level 2’, dzisiaj wystartowała przedsprzedaż tego krążka. Nową płytę warszawskiego rapera zamówić można na: https://www.urbancity.pl/p/szukaj/q-next level - wszystkie zamówienia z preorderu zawierać będą autograf oraz zestaw wlepek, a poza samą płytą zamówić można pakiety: z koszulką lub z debiutanckim ‚High School’.Z okazji startu sprzedaży udostępniony został również kolejny utwór z ‚Next Level 2’: ‚Efekt Domina’ odsłuchać można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=36PWogz5suI.

Po dobrze przyjętym debiucie, a następnie w większości niezasłużonej fali hejtu, B.R.O powraca z drugim legalnym albumem ‚Next Level 2’. Warszawski raper na nowym krążku prezentuje życiową formę, a także konsekwencje w dążeniu do celu.
B.R.O się zmienił, wyciągnął wnioski, a przede wszystkim dojrzał i wytyczył swój muzyczny kierunek. Świadczy o tym na pewno fakt, że cała płyta została przez Niego napisana, wyprodukowana oraz zmixowana i zmasterowana, dzięki czemu miał kontrolę nad każdym dźwiękiem jaki pojawia się na ‚Next Level 2’. Zmianę zauważyli słuchacze, zarwno fani jak i oponenci warszawiaka, co widać po odbiorze pierwszych utworów pochodzących z tego albumu.
‚Next Level 2’ to mocny rapowy krążek, a zwrotki gospodarza dopełniają starannie dobrani goście, co urozmaica album, ale pozwala mu zachować spójność. Słuchając tego krążka nikt na pewno nie będzie się nudził, a jego odbiorcy po wysłuchaniu wszystkich 16 utworów na koniec potwierdzą, że jest to najlepszy materiał w dotychczasowej karierze B.R.O.

Tracklista:
1. Pamiętam (skrecze: Dj Story)
2. Perpetuum Mobile
3. Jutro
4. Karma (feat. Bezczel)
5. Demony
6. Co Jest Ważne (chór: Mateusz Dembek)
7. Niepamięć
8. Infinitvm (skrzypce: Dominika Bienias)
9. Chyba Mnie Znasz (feat. Monika Kazyaka)
10. Winda (feat. Khomator)
11. Carpe Diem (feat. Grizzlee)
12. Studio (feat. Keddi)
13. Taylor Swift (skrzypce: Dominika Bienias, gitara: Stefan ‚Steven’ Jabłczyński)
14. Pod Prąd
15. Efekt Domina
16. Po Co Mi Ona?

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007