https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

WARSZTATY Z NATALIĄ MADEJCZYK


WARSZTATY Z NATALIĄ MADEJCZYK


W dniach 22 i 23 października w Centrum Tańca Ananday w Krakowie odbędą się warsztaty taneczne Modern i Street Jazz, które poprowadzi Natalia Madejczyk – finalistka programu You Can Dance.


W ofertach szkół tańca znajduje się wiele różnych technik tanecznych. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się taniec nowoczesny, w tym modern i street jazz. Pierwsza z tych technik łączy w sobie dynamizm i lirycyzm, typowe dla modernu balansowanie pomiędzy stanem równowagi i upadkiem oraz jazzową izolację ruchów poszczególnych części ciała. Street jazz to natomiast technika wykorzystywana w clipach przez gwiazdy muzyki pop, rap i hip hop, charakteryzuje się gwałtownymi ruchami i płynnymi przejściami. Oba style pomagają tancerzom uczyć się panowania nad własnym ciałem i pozwala im okazywać emocje.

- Chętnych na kursy modern i street jazzu jest z miesiąca na miesiąc coraz więcej. Aby mogli wzbogacać i pogłębiać swoją pasję taneczną dajemy im możliwość nauki od najlepszych. Skłoniło nas to do przygotowania warsztatów tanecznych, które poprowadzić ma Natalia Madejczyk – tancerka i choreografka znana wszystkim z programu You Can Dance, na które serdecznie zapraszamy. – mówi Marta Nemś, menager Centrum Tańca Ananday w Krakowie.

Prowadząca warsztaty Natalia Madejczyk to słynną polską tancerka i choreografka, która szkoliła się w kraju i za granicą – m.in. w Londynie, Chicago i Nowym Jorku. Zanim stała się znana z programu You Can Dance, współpracowała z łódzkim teatrem V6 i zwyciężyła wraz ze swoim zespołem tanecznym w konkursie Selections The Carefree Dance Academy. Teraz występuje w musicalach i przekazuje innym swoją wiedzę w trakcie zajęć tanecznych.

Warsztaty odbywać się będą w siedzibie Centrum przy ul. Bożego Ciała 10 i prowadzone będą w dwóch grupach – dla początkujących i średnio zaawansowanych tancerzy, którzy oprócz ćwiczeń technicznych nauczą się również nowych choreografii.

Harmonogram i szczegółowe informacje na temat warsztatów znajdują się na stronie internetowej Centrum – www.ananday.pl .


Centrum Tańca Ananday w Krakowie jest profesjonalną szkołą tańca prowadzącą zajęcia taneczne prywatne, warsztatowe, pokazy taneczne oraz wynajem sal na konferencje, treningi grupowe i indywidualne. W swojej ofercie, oprócz tradycyjnych już tańców standardowych i latynoamerykańskich, posiada wiele nowych technik tanecznych m.in. afro dance, taniec brzucha i taniec Bollywood, sexi dance, clubbing dance, dancehall i hip hop. W Centrum prowadzone są również zajęcia: Zumba, Joga z Tańcem, Pilates.

Dodatkowych informacji udziela:
Pani Marta Nemś
e-mail: biuro@ananday.pl

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007