https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Dj Jazzy Jeff pierwszego maja zagra w Sopocie

Jazzy Jeff już 1 maja wystąpi w sopockiej Zatoce Sztuki, artysta ten to jeden z członków klasycznego hip-hop'owego duetu "Dj Jazzy Jeff & The Fresh Prince". Duet ten współtworzył z raperem i aktorem Willem Smithem. Jeff to przede wszystkim producent muzyczny, ikona oraz pionier hip hopu i R&B. Zwycięzca wielu nagród m.in. Grammy Awards, American Music Awards, MTV Music Awards. Jazzy jest jednym z najbardziej uznanych DJ'ów na świecie. Nagrywał równiez z takimi gwiazdami jak Eminem, The Roots, Talib Kweli, Slum Village.Bilety na to wydarzenie dostępne są na ebilet.pl oraz biletomat.pl, start imprezy 1 maja o 21:00.

Jazzy Jeff urodził się w w Pensylwanii 22 stycznia 1965 roku.
W 1985 roku wraz z Will'em Smith'em stworzyli grupę DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince. Sprzedali miliony płyt i zostali pierwszą rapową kolaboracją, która zdobyła nagrodę Grammy. W 1990 roku Jazzy Jeff założył "A Touch of Jazz" - grupę producencką. Swoje pierwsze kroki jako Dj Jeff zaczął stawiać już w wieku 10 lat, w piwnicy jego rodzinnego domu. Dzięki temu zaczął doskonalić swoje umiejętności i w niedługim czasie stał się mistrzem scratchu a w szczególności "transformer". Jego inną specjalnością był "chirp scratch", który usłyszeć możecie w utworze Willa Smitha "Gettin' Jiggy Wit It" z 1998 roku. Na swoim koncie ma pięć albumów z Willem Smithem, dwa solowe i jeden - wydany własnym sumptem z Ayah. Oprócz tego spod jego ręki wyszła pokaźna ilość singli i mikstejpów.

Aktualnie Jazzy Jeff jest rozchwytywanym na całym świecie Dj'em, ikoną sztuki miksowania muzyki i uznanym producentem muzycznym. Od ponad 30 lat na scenie i wciąż nie zwalnia tempa.

Więcej informacji o imprezie znaleźć można na: https://www.facebook.com/events/872012622845866/.

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007