https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Nabór do grup tańca współczesnego

TANIEC WSPÓŁCZESNY - KRAKÓW   


    
Nowohuckie Centrum Kultury - Krakowskie Centrum Choreograficzne
zaprasza wszystkich miłośników tańca do wspólnej nauki w sezonie 2016/2017.
      
ZAAWANSOWANI TANCERZE
       
Pracownia PRO
Pracownia PRO to intensywna i zaawansowana grupa tańca współczesnego, propozycja dla tych, którzy posiadają wysokie kwalifikacje techniczne i artystyczne. Grupa ćwiczy cztery razy w tygodniu zapoznając się z techniką tańca współczesnego w różnych jej odmianach oraz pomocniczo z techniką baletową oraz improwizacją. Podczas zajęć wprowadzane są także ćwiczenia ekspresyjne oraz wyrazowe, które pozwalają przygotować tancerzy do świadomej i dojrzałej pracy na scenie. Grupa pracuje nad własnym repertuarem z tancerkami Grupy Wokół Centrum. Ten kurs stanowi odpowiednią bazę do egzaminów wstępnych na studia o profilu tanecznym.

poniedziałki, wtorki, środy i czwartki godz. 19:30-21:00
prowadzący: tancerki Grupy Wokół Centrum (Agata Moląg, Monika Świeca, Marta Wołowiec) oraz pedagodzy z zewnątrz specjalnie zapraszani do współpracy z Pracownią PRO
    
Trening Profi
Trening Profi to otwarte lekcje tańca współczesnego dla osób profesjonalnie zajmujących się tańcem. Celem zajęć jest utrzymanie tancerza w dobrej kondycji fizycznej, regularne wzmacnianie i poszerzanie zakresów ciała, dbałość o technikę, pamięć ruchową, a także wzajemna wymiana umiejętności. Lekcje prowadzone są przez tancerki Grupy Wokół Centrum (kolektyw artystyczny działający przy Krakowskim Centrum Choreograficznym) oraz gości specjalnie zapraszanych do współpracy z Centrum.

poniedziałki, wtorki, środy i czwartki godz. 12:00-13:30
prowadzący: tancerki Grupy Wokół Centrum (Agata Moląg, Monika Świeca, Marta Wołowiec) oraz goście specjalnie zapraszani do współpracy z Centrum
   
ZAAWANSOWANI i średnio zaawansowani TANCERZE
       
Pracownia METAfizyczna
Pracownia METAfizyczna to stała grupa, pracująca ze sobą regularnie dwa razy w tygodniu na technicznych lekcjach tańca współczesnego. Wymagana sprawność fizyczna, dobra koordynacja, zaangażowanie, punktualność, otwartość ii gotowość! Członkowie Pracowni deklarują swoje uczestnictwo w Pracowni na cały sezon artystyczny – zgrana grupa, wspierając się i wzajemnie mobilizując, szybciej robi postępy. W ciągu roku tancerze Pracowni korzystają nie tylko ze stałych zajęć, ale także z warsztatów, coachingów, szkoleń zawsze w promocyjnych cenach. Członkowie Pracowni korzystają również z promocyjnej ceny na spektakle prezentowane w KCC.
    
POCZĄTKUJĄCY TANCERZE
      
Cardio Contemporary
Renesans tańca współczesnego! Zajęcia od podstaw zaprogramowane dla osób początkujących, które są zainteresowane energetycznym i intensywnym ruchem w estetycznej oprawie. Wzorując się na sukcesie treningu fitnessowego, i znów od niego uciekając, w trakcie lekcji pracujemy nad wspólnym rytmem, równym oddechem i magicznymi właściwościami, rozbudowujących się powtórzeń. Cardio Contemporary jest treningiem prowadzonym w trzymiesięcznych cyklach (start: wrzesień, styczeń, kwiecień) i może stanowić doskonały wstęp do podjęcia regularnej nauki tańca współczesnego w Pracowni METAfizyczna.

poniedziałki i środy godz. 18:30-19:45
prowadzący: tancerki Grupy Wokół Centrum (Monika Świeca, Marta Wołowiec)
   


NAJMŁODSI TANCERZE
       
Mały Teatr Ruchu
W ramach zajęć z wykwalifikowanym pedagogiem i aktywną tancerką, dzieci w wieku 4-12 lat mają możliwość poznawania szeroko rozumianych technik tańca, teatru i ruchu. Mali Artyści pracują w profesjonalnych przestrzeniach Krakowskiego Centrum Choreograficznego i występują w pokazach na prawdziwej scenie. Zajęcia rozwijają zdolności ruchowe, manualne, koordynacyjne, a także poszerzają wyobraźnię, pogłębiają plastykę ciała, a wszystko to w przyjemnej atmosferze zabawy.

Grupa 4-5 lat: poniedziałki i czwartki 16:00-16:45
Grupa 6-9 lat: poniedziałki i czwartki 17:00-18:00
Grupa 10-12 lat: poniedziałki i czwartki 18:15-19:15
prowadzący: Anna Chmiel-Kowalska
   


Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007