https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Audycja do Pracowni PRO

Nowohuckie Centrum Kultury - Krakowskie Centrum Choreograficzne
zaprasza tancerzy na poziomie zaawansowanym do udziału w audycji do repertuarowej
grupy tańca współczesnego - Pracowni PRO!


   
termin i miejsce audycji: 30 września godz. 19:00 STUDIO KCC

Pracownia PRO
to stała grupa tańca współczesnego, pracująca regularnie cztery razy w tygodniu - wymagająca i dla wymagających! Zajęcia przeznaczone są dla tancerzy zaawansowanych, chcących pracować intensywnie doskonaląc swoje umiejętności i poziom techniczny lub dla osób przygotowujących się do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne. Wymagana duża sprawność fizyczna, dobra kondycja, zaangażowanie, odpowiedzialność, determinacja i punktualność!

Członkowie Pracowni deklarują swoje uczestnictwo w Pracowni na cały sezon artystyczny - zgrana grupa, wspierając się i wzajemnie mobilizując, szybciej robi postępy. W ciągu roku tancerze Pracowni korzystają nie tylko ze stałych zajęć, ale także z warsztatów, coachingów i szkoleń, zawsze w promocyjnych cenach. Członkowie Pracowni korzystają również z promocyjnej ceny na spektakle prezentowane w KCC.

Pracownia PRO jest grupą elitarną, nastawioną na mocną pracę techniczną i bardzo zintegrowaną w swojej idei. W ramach regularnych lekcji i prób, grupa tworzy również własny repertuar, który powstaje pod okiem tancerek Grupy Wokół Centrum. Pierwszą realizacją był spektakl “Szansa szansa” w choreografii Moniki Świecy i Marty Wołowiec.Program przesłuchania obejmuje: lekcję techniczną (taniec współczesny), zadania grupowe oraz elementy improwizacji. Aplikanci nie muszą przygotowywać solo ani żadnej innej pracy w związku z audycją. W zależności od ilości chętnych czas audycji wyniesie 2-3 godziny. Udział w przesłuchaniu jest bezpłatny.

miesięczny koszt zajęć: 170 zł

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007