Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

Drugi singiel Kritacziego już w sieci

Prezentujemy drugi singiel promujący album Kritacziego zatytułowany "Jeden z nas". Utwór "Pewnego razu w Warszawie" jest już dostępny do odsłuchu pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=b9WYTS1FYdI

Płytę "Jeden z nas" promuje już teledysk do utworu "Nie poddawaj się", dostępny w serwisie youtube: http://www.youtube.com/watch?v=DGzjyMxsFDI&feature=player_embeddedMarcin Krystecki znany również jako Marciano Krit Kritaczi urodził się w 1978 r. i wychował na warszawskim Ursynowie. Przygodę z muzyką zaczął na początku lat 90. Wtedy to pod wpływem muzyki grunge i hardcore zaczął pisać swoje pierwsze teksty i grać na gitarze.

Hip-hopem zainteresował się w połowie lat 90. Pierwsze nagranie z udziałem Krita zostało zarejestrowane i wyemitowane w 1997 r. w radiu Kolor w audycji "Kolor Szok". Wraz z Rybą aka. Kiełbasą stworzył projekt Metropolia, który oficjalnie pojawił się na dwóch płytach 3H/Warszafski Deszcz.  

W 2006 r. nakładem Loco Group ukazała się płyta Hardkorowego Brzmienia (HB) pt. "Mamy to co chcemy", którego Krit jest członkiem. Album promował singiel "Tu się wychowałem" z gościnnym udziałem Tede.

Aby otrzymywać na bieżąco informacje dotyczące Kritacziego polub Jego fanpage na facebook'u: http://www.facebook.com/KritacziOfficial


Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007