Szukaj filmu


Ebook
Reklamy
Polecane serwisy

XL Summer Dance Intensive by FNF

TRENDY|taniec|moda|muzyka - patron medialny XL Summer Dance Intensive by FNF ma przyjemność zaprosić Was na te największe warsztaty taneczne w Polsce!
Piąta edycja, trwająca od 2 a 20 lipca w Darłówku zgromadzi 20najlepszych na świecie choreografów. W tym roku zajęcia na dwóch turnusach (2-10.07 i 11-20.07) poprowadzą m.in.: LEE DANIEL, JUN QUEMADO, JIAN, MIGUEL ANTONIO, TONY CZAR, GEORGE JONES, ERICA SOBOL, KUMARI SURAJ , KEVIN MAHER (turnus I) oraz JAQUEL KNIGHT, TUCKER BARKLEY, LAURA EDWARDS, MANIEK, CANDACE BROWN, IAN EASTWOOD, CHRISTIAN OWENS, KUMARI SURAJ (turnus II).

W majowym numerze TRENDÓW możecie zapoznać się z artystycznymi dokonaniami znakomitych gości  XL Summer Dance Intensive by FNF . Tam też - korzystając ze specjalnego kuponu konkursowego - możecie spróbować szczęścia i zawalczyć o bezpłatny udział w warsztatch na wybranym przez laureata turnusie. Ale to jedynie jedno miejsce!
Jest jeszcze szansa, by bez względu na konkursowe rozstrzygnięcia zagwarantować sobie udział w tych jedynych w swoim rodzaju warsztatach będących połączeniem tańca, energii, pasji i dobrej wakacyjnej zabawy. Zapisz się już teraz: <http://fnfsummer.com/zapisz-sie>
 

Do zobaczenia w Darłówku

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007