Szkoły tańca


https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Szkoły tańca - łódzkie

Dodaj szkołe tańcaBLACKDOT DANCE STUDIO Zduńska Wola
Miasto: Zduńska Wola
Adres: ul. Kobusiewicza 2a
WWW: http://blackdotdance.com
BLACKDOT Dance Studio - to zupełnie inna szkoła tańca stawiamy na rozwój tancerzy, organizując warsztaty, imprezy promujące, castingi. Współpracujemy z zachodnimi firmami w celu dostarczenia jak najlepszego doświadczenia tanecznego. Przyjdź i sprawdź 'fresh pinch Of black dance' *****ZDUŃSKA WOLA******* MOSiR, ul. Kobusiewicza 2 PIĄTKI *17:00-18:30 - Mefju - new style - OPEN CLASS/1-6 SP / BASE (+) *18:30 -20:00 - Mefju - new style/ slow jam G&L SWAGG CLASS CONTACT: blackdotinfo@gmail.com / 603137761


Centrum Tańca DANCE.PL
Miasto: Łódź
Adres: ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 61-63
WWW: http://dance.pl
Tancerze Szkoły Tańca Jast są wielokrotnymi Mistrzami i v-ce Mistrzami Polski, Europy i Świata w Tańcu Disco, Hip-Hop, Jazz i Modern, reprezentują Polskę na arenach międzynarodowych, biorą udział w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych niejednokrotnie zdobywając wyróżnienia i pierwsze miejsca. Wielu naszych tancerzy zostało docenionych podczas licznych przesłuchań i castingów. Biorą oni teraz udział w przedstawieniach i miusicalach zarówno w kraju jak i poza jego granicami.


Family Dance
Miasto: Łódź
Adres: Więckowskiego 16
WWW: http://www.familydance.pl
Zapraszamy, wszystkich ludzi, w każdym wieku, którzy kochają taniec lub dopiero chcą go pokochać. Nasza szkoła tańca łódź gwarantuje wspaniałą, rodzinną, wesołą atmosferę i zabawę na najwyższym poziomie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kursy tańca łódź w kameralnych grupach, dobranych pod względem wieku i poziomu uczestników. Nasza oferta zawiera szeroką gamę zajęć. Przyjdź i poczuj pozytywną energię płynącą z tańca i ludzi, którzy go kochają. Tańczymy dla przyjemności!


Szkoła Tańca Urban Dance Zone
Miasto: Łódź
Adres: Al. Piłsudskiego 8/10
WWW: http://http://http://http://urbandance.pl
Jak mówią nasi kursanci, Urban Dance Zone to miejsce z klimatem, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktorzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca. W Urban Dance Zone zajęcia prowadzą tancerzy i instruktorzy, którzy robią to profesjonalnie i z zapałem. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem jak i również młodzi wiekiem tancerze, którzy w UDZ mają otwartą drogę do kariery tanecznej. Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez Was samych, także sposobem na życie.


<wróć 0 1 2 dalej>

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007