Szkoły tańca


https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Szkoły tańca - mazowieckie

Dodaj szkołe tańca
Akademia Tańca Grace
Miasto: Warszawa
Adres: ul. Barkocińska 6
WWW: http://www.studiotanca.pl/
Kadra instruktorska w naszej szkole to starannie dobrany zespół profesjonalistów o wysokich kwlifikacjach zawodowych i pedagogicznych. Posiadamy uprawnienia instruktorskie kat. I do prowadzenia zajęć tanecznych, wydane przez Urząd Kultury i Sztuki Miasta Stołecznego Warszawy, oraz uprawnienia instruktorskie z zakresu tańca sportowego wydane przez Związek Tańca Sportowego.


Centrum Rozwoju Artystycznego
Miasto: ul. Broniewskiego 7
Adres: ul. Broniewskiego 7
WWW: www.cra.waw.pl
Centrum Rozwoju Artystycznego zostało założone przez Pawła Podgórskiego oraz Andrzeja Pieńko, aktorów znanych m.in. z Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. Pomysł stworzenia tego wyjątkowego miejsca narodził się z artystycznego doświadczenia, wielkiej pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Centrum Rozwoju Artystycznego proponuje cały wachlarz kursów i warsztatów z różnych stylów tanecznych zaczynając od hip hopu a kończąc na tańcach towarzyskich. Zajęcia z tańca nowoczesnego oraz jazzu czy klasyki cieszą się dużym zainteresowaniem we wszystkich grupach wiekowych. W naszych kursach uczestniczą: maluchy, dzieci, młodzież oraz dorośli i seniorzy.


Akademia Tańca Tomasza Potockiego
Miasto: ul. Wolność 2a
Adres: ul. Wolność 2a
WWW: www.tango-argentino.pl
Szkoła tańca
Akademia Tańca Tomasza Potockiego to szkoła tańca organizująca kursy głównie dla osób dorosłych. Grupy są niewielkie, przez co każdy ma kontakt z instruktorem i może liczyć na indywidualną pomoc. Szkolenia prowadzone są w zakresie takich tańców jak tango argentyńskie, taniec towarzyski, salsa, latino solo oraz technika tangowa dla Pań i Panów. Specjalna oferta jest przygotowana dla osób zamierzających dobrze bawić się na własnym weselu i błyszczeć na parkiecie. Akademia tańca organizuje dla takich osób kursy dla narzeczonych. Ponieważ główny instruktor jest specjalistą w dziadzinie tanga to ofertę uzupełnia kurs o nazwie technika tangowa.
Szkoła Tańca Riviera
Miasto: Warszawa
Adres: ul. Waryńskiego 12
WWW: www.taniec.net
Szkoła Tańca Riviera oferuje Państwu szeroki wybór kursów prowadzonych przez znakomitych instruktorów. Ponadto prowadzimy warszataty, weekendy z tańcem, organizujemy turnieje i imprezy taneczne specjalnie dla Naszych Kursantów. Nasza szkoła mieści się w trzech siedzibach w warszawie: Riviera 1: ul.Waryńskiego 12 Riviera 2: al.KEN 81 Riviera 2: ul.Puławska 39 SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>

Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007