Szkoły tańca


https://herbcio.pl

Szukaj filmu


Ebook
Reklamy


Polecane serwisy

Szkoły tańca - kujawsko-pomorskie

Dodaj szkołe tańcaJAGIELSKI DANCE PROJECT
Miasto: Toruń
Adres: ul. Grudziądzka 122a
WWW: dancepro.pl
Szkoła tańca założona przez Piotra Jagielskiego, choreografa kultowego programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz!. Szkoła oferuje różnorodne style taneczne prowadzone przez doskonałych pedagogów przeznaczone dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych pasjonatów tańca; na wszystkich poziomach zaawansowania: - taniec współczesny - hip hop - zumba - latino solo - balet klasyczny - jazz - hip hop new age - salsa solo - salsa w parach - salsa ladies styling - break dance - belly dance - sexi dance. Serdecznie zapraszamy!


Szkoła Tańca w Studio Sportu Happy MIX Toruń
Miasto: Trouń
Adres: Kameliowa 15b Wrzosy
WWW: http://happymix.pl
Zapraszamy na zajęcia choreograficzno-wzmacniające, przeznaczone dla osób, które lubią tańczyć i świetnie się bawić. W tańcu możemy się odnaleźć zarówno w Hip-hopie jak i Tańcu Towarzyskim. Studio Sportu Happy MIX oferuje zróżnicowane formy taneczne.Przyjdź i przekonaj się, że z nami warto ćwiczyć! - Oldschool Hip-Hop - New Style - Locking - L.A. Style - High Heels - Sexy Dance - Open Mind - Taniec Towarzyski - Latino - ABC Baletu - Taniec Współczesny - Klub Przedszkolaka - Kids Dance - First Step ZAPISY: 503 755 577 DOJAZD: Autobusy: 12 (przystanek ul. Kwiatowa), 27, 31 (przystanek: ul. Chabrowa) Od Centrum: ul. Polna -> ul. Ugory -> 3 zjazd w lewo -> 2 dom po prawej stronie


Szkoła Tańca "Góreccy"
Miasto: Włocławek
Adres: ul.Przechodnia 3
WWW: http://http://goreccy.org
Jedna z pierwszych Szkół Tańca w Polsce. Działamy od blisko 30 lat. Zapraszamy na zajęcia z tańca towarzyskiego,nowoczesnego,współczesnegoklasycznego, latino dance,kursy salsy i tango argentino, dla dzieci młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzą doświadczeni i licencjonowani nauczyciele tańca.


Szkoła Tańca Weselnego Janusz Danielczyk
Miasto: Toruń
Adres: ul. Żółkiewskiego 37/41
WWW: http://www.wifotan.com
Nasza specjalność to: taniec weselny oraz taniec towarzyski użytkowy. Zajęcia prowadzimy głównie w formie lekcji indywidualnych. W przypadku pojedynczych osób nauczyciel tańca służy jednocześnie za partnera/partnerkę. Pracujemy stacjonarnie i na życzenie klienta w terenie. Istnieje możliwość dojazdu do klienta w promieniu 100 km od Torunia.


Studio tańca ISKRA
Miasto: Grudziądz
Adres: ul. Wybickiego 19
WWW: http://
Studio Tańca ISKRA to największe profesjonalne studio tańca w naszym kraju. Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i choreografami. Posiadamy swoje studia aż w 80 miastach Polski! Zapraszamy wszystkich do wspólnej nauki tańca w naszym studio.Reklamy
Oprogramowanie UrbiCMS 2007